Magurski Park Narodowy- wyniki konkursu plastycznego

Posted by

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVIII edycji konkursu plastycznego organizowanego przez Magurski Park Narodowy pt.: „Osobliwości magurskich pór roku”.

Jak piszą organizatorzy, nasz klimat dzieli się na cztery czy nawet więcej pór roku, które wyznaczane są zmianami w przyrodzie. Przyroda zaś robi swoje, żyje swoim rytmem, od dawien dawna. Każdy, istniejący gatunek, czy to roślina czy zwierzę, trudzi się aby przetrwać. Głównie chodzi o to żeby przeżyć, zdobyć pokarm i rozmnożyć się. Każdy robi to w specyficzny dla siebie sposób i w określonym dokładnie czasie. Tegoroczna propozycja tematu konkursu plastycznego była prośbą, by zagłębić się w ten rytm przyrodniczego cyklu.

Prace były oceniane w trzech kategoriach wiekowych: I kategoria: klasy I-III, II kategoria: klasy IV-VI oraz III kategoria: klasy VII-VIII.

Z radością informujemy o miejscach i wyróżnieniach, które zostały zdobyte przez uczniów naszej szkoły.

  • Kategoria I: wyróżnienie dla Leny B. z kl. III
  • Kategoria II: I miejsce dla Teresy z kl. V, wyróżnienie dla Julii z kl. V
  • Kategoria III: II miejsce dla Emilii z kl. VII

„Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i kreatywność, a zwycięzcom dodatkowo za wspaniałe osiągnięcia. Wasza pasja i talent zdobią naszą szkołę, a udział w konkursie to nie tylko wyraz indywidualnych umiejętności, ale również dowód na zrozumienie i szacunek dla piękna przyrody, które nas otacza. Dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły!” – Nauczyciel Przyrody, koordynator konkursu.

[ngg src=”galleries” ids=”349″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″] 

Print Friendly, PDF & Email