Wśród nocnej ciszy… Akademia Bożonarodzeniowa

Posted by

Dzisiejszego dnia w murach naszej szkoły rozbrzmiała urocza akademia zorganizowana z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia. Całe wydarzenie było prowadzone przez uczniów z klasy IV, którzy z pasją podzielili się istotnymi treściami dotyczącymi świąt, okraszając je pięknymi wierszami. Atmosferę tego wyjątkowego czasu podkreślały także wzruszające kolędy, które zostały zaprezentowane przez każdą z klas naszej szkoły.

Uczniowie nie szczędzili wysiłków na przygotowanie do swoich wystąpień, a ich zaangażowanie przejawiało się nie tylko w słowach, ale także w strojach kolędniczych, w które się ubrali. Warto zwrócić uwagę na szczególną oprawę muzyczną, ponieważ kolędy zostały uroczyście odśpiewane przy dźwiękach instrumentów, którymi z gracją posługiwali się nasi utalentowani uczniowie.

Cała społeczność szkolna miała okazję doświadczyć niepowtarzalnej magii świąt, którą przyniosła ta wzruszająca akademia. Mamy nadzieję, że każdy obecny poczuł nie tylko radość i ciepło tego magicznego czasu, ale również zainspirował się duchem wspólnoty, jaki emanował podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Dzień pełen śpiewu, wierszy i radości pozostanie z pewnością w pamięci wszystkich uczestników, tworząc wyjątkowe wspomnienia z okresu świątecznego w naszej szkole.

Wszystkim życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Print Friendly, PDF & Email