Sonda z okazji Dnia Babci i Dziadka

Posted by

Już niebawem świętować będziemy wyjątkowe dni- Dzień Babci i Dziadka – dni pełne miłości i wdzięczności wobec naszych ukochanych dziadków. To niezwykła okazja do wyrażenia uczuć i docenienia wszystkich tych drogocennych chwil spędzonych razem.

W ramach programu „Laboratoria Przyszłości”, uczniowie klasy V postanowili uczcić to wyjątkowe święto w niezwykły sposób. Z wykorzystaniem aparatu wyposażonego w funkcję nagrywania, zdecydowali się uwiecznić niezwykłe wspomnienia i wyjątkowe słowa wdzięczności wypowiedziane przez swoich kolegów i koleżanki.

To innowacyjne podejście pozwoliło młodym ludziom podzielić się tym, co najważniejsze – wdzięcznością za miłość, wsparcie i cenne nauki, jakie otrzymują od swoich dziadków. Każda z nagranych wypowiedzi stanowi nie tylko wyraz szacunku i miłości, ale również inspiruje do refleksji nad wartością rodzinnych więzi i dziedzictwem przekazywanym z pokolenia na pokolenie.

Dzięki tym nagraniom, Dzień Babci i Dziadka staje się nie tylko okazją do obdarowywania prezentami, ale również do głębszego zrozumienia, jak ważną rolę odgrywają dziadkowie w życiu każdego z nas. To święto nabiera nowego, osobistego wymiaru, a nagrania uczniów stanowią piękny hołd oddany tym, którzy są dla nich najbliżsi i najważniejsi.

Print Friendly, PDF & Email