„Podróżuj z nami!”

Posted by

Zimowe ferie zbliżają się wielkimi krokami. Uczniowie nie mogą doczekać się zasłużonego odpoczynku i już planują podróże w ten zimowy czas. Niestety, kapryśna pogoda może sprawić, że tradycyjne podróże staną się nieco trudniejsze. Jednak nie ma powodów do rozpaczy!

Nasi zdolni uczniowie z klasy VI postanowili stworzyć dla Was niezapomnianą alternatywę – zapraszają Was w niezwykłą podróż! Zachęcamy do obejrzenia specjalnie przygotowanego filmu, w którym dowiecie się, do jakich niezwykłych miejsc chcą Was zaprosić. Zaintrygują Was swoimi pomysłami i z pewnością zapałacie do wspólnego odkrywania fascynujących zakątków, nawet w tych chłodnych i nieprzewidywalnych dniach zimy.

Podążajcie z nami w tej pełnej emocji podróży i przygotujcie się na niezapomniane chwile! Odkryjemy razem, że zimowe ferie mogą być czasem nie tylko relaksu, ale również ekscytujących przygód!

Filmik powstał w ramach programu „Książki naszych marzeń” promując czytelnictwo wśród uczniów, było to możliwe dzięki zakupionemu sprzętowi dzięki programu „Laboratoria przyszłości”.

Print Friendly, PDF & Email