Zakończenie roku szkolnego 2021/22

Posted by

Za nami ostatni dzwonek roku szkolnego 2021/22.

Uroczyste zakończenie roku rozpoczęte zostało przekazaniem sztandaru szkoły klasie VII przez klasę VIII. Następnie, uczniowie wzięli udział w akademii, która została przygotowana przez żegnającą się z naszą szkolną społecznością klasę VIII. Ich występ był, jak sami zapowiedzieli, zarówno śmieszny jak i poważny. W tym dniu „żegnaliśmy” również trzecioklasistów, którzy z sukcesem zakończyli I etap edukacji.

Najważniejszym momentem było rozdanie świadectw przez Panią Dyrektor i wychowawców uczniom, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce. Wzruszające było wręczenie świadectw z paskiem uczniom klasy VIII, którzy przybyli na tą uroczystość ze swoimi rodzicami.

W tym dniu, zostali nagrodzeni również uczniowie, którzy wyróżnili się pracą na rzecz szkoły oraz osiągnięciami w konkursach i zawodach sportowych.

Na koniec tego uroczystego dnia zostały złożone podziękowania i serdeczne życzenia Paniom, które przechodzą na zasłużoną emeryturę. Życzymy im samych słonecznych dni!

Wszystkim uczniom gratulujemy wyników i życzymy sukcesów w kolejnym roku szkolnym!

Print Friendly, PDF & Email