Zajęcia Świetlicowe- Niezwykły Gość

Posted by

W tygodniu od 3-7 października w świetlicy rozmawialiśmy o zwierzętach. Nie był to przypadkowy temat, ponieważ 4 października przypada święto św. Franciszka z Asyżu, który jest patronem wszystkich ,,braci mniejszych”, czyli zwierząt. Dzieci opowiadały o swoich pupilach: kotach, psach, chomikach a nawet rybkach. Wszyscy wiedzą, że posiadanie zwierzaka wiąże się z odpowiedzialnością za niego. Trzeba go karmić, dbać o wodę i ciepłą budę, a przede wszystkim spacery. W czwartek na nasze zajęcia świetlicowe przyszedł niezwykły gość, to kundelek naszej pani Ewy Poręby, który wabi się Benio. Każdy mógł przespacerować się z pieskiem, a ci, którzy boją się psów po nieprzyjemnych przeżyciach powoli próbowali się przekonać, że psy nie zawsze są groźne. Wszyscy byli zachwyceni, a co na to Benek? Zobaczcie na ostatnim zdjęciu, już chyba nie da się namówić na kolejne lekcje:)

Print Friendly, PDF & Email