Dear Santa!- listy do Świętego Mikołaja

Posted by

Już niedługo 6 grudnia- dzień Świętego Mikołaja. W tym dniu obdarowywane są prezentami wszystkie grzeczne dzieci!

Zanim zagości radość na ustach naszych uczniów, muszą Oni włożyć troszkę pracy i wysiłku. Tradycyjnie każde dziecko pisze list, który w magiczny sposób znika z parapetów i ląduje u samego Świętego, który robi wszystko, co w Jego mocy, aby spełnić marzenia.

W tym roku uczniowie klasy II również pisali list, ale inny niż w latach ubiegłych. Była to wiadomość w języku angielskim! A jak wiadomo, Święty Mikołaj potrafi mówić i czytać w każdym języku! To była doskonała okazja do poćwiczenia słownictwa w formie pisanej jak i mówionej. Na podsumowanie zajęć uczniowie wykonali pamiątkowe zdjęcia swoich prac oraz nagrali krótkie wiadomości Świętemu.

Projekt powstał dzięki sprzętowi w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”. Uczniowie korzystali z aparatu fotograficznego z możliwością nagrywania oraz statywu.

 

Zapraszamy do obejrzenia rezultatów pracy uczniów klasy II:

Zobaczcie co działo się za kulisami!

Print Friendly, PDF & Email