Dzień Pluszowego Misia

Posted by

Uczniowie klas 1-3 w dniu 25 listopada świętowali razem ze swoimi misiami Dzień Pluszowego Misia obchodzony w wielu krajach od 2002 roku. Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Miś jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem-powiernikiem największych sekretów i tajemnic.

Uczniowie poznali historię pluszowego misia i wypowiedzieli się na temat swoich ulubionych przytulanek. Był także czas na prezentację swoich pluszaków. Wykonywali piękne prace plastyczne z misiami. Odbyły się zajęcia edukacyjne, muzyczne i plastyczne związane z przyniesionymi misiami. Uczniowie opowiadali, za co lubią swojego misia, obejrzeli film edukacyjny „Historia pluszowego misia” i rozpoznawali znane z książek i telewizji misie: Puchatka, Coralgola, Uszatka, Gumisie i inne. Podczas zajęć wychowania fizycznego uczniowie brali udział w ćwiczeniach i zabawach muzyczno-ruchowych z wykorzystaniem swoich pluszaków. Przez cały dzień na twarzach dzieci gościł uśmiech.

Był to dla wszystkich uczniów przyjemny i niezapomniany dzień.

 

filmik uczniów kl. II:

Print Friendly, PDF & Email