Karnawał kl. IV-VIII

Posted by

Karnawał to okres zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw.

Widowiskowe karnawały odbywają się w Rio de Janeiro, w Wenecji oraz na Wyspach Kanaryjskich i w Niemczech. Największym po karnawale w Rio pod względem liczby odwiedzających go turystów jest Notting Hill Carnival w Londynie. Co roku w ciągu dwóch dni przyciąga ponad 1,5 mln turystów.

Mniej liczna, ale równie huczna zabawa karnawałowa odbyła się dziś (23.01) w naszej szkole! Uczniowie chętnie wzięli udział w tańcach i licznych zabawach, które prowadziła klasa VIII. Część uczniów była nie do poznania a to za sprawą strojów, które jeszcze bardziej zachęcały naszych uczniów do tańca i radosnej zabawy! Podczas spotkania odbył się konkurs na najlepsze przebranie karnawałowe, które wzbudziło wiele emocji i ekscytacji! 

Podczas balu uczniowie korzystali z nagłośnienia oraz mikrofonów zakupionych w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”, co jeszcze bardziej podniosło walory karnawałowego szaleństwa.

 

 

Print Friendly, PDF & Email