Sursum Corda – Świąteczne Kartki Wielkanocne

Posted by

Stowarzyszenie Sursum Corda zachęca do udziału w kampanii „Świąteczne Kartki Wielkanocne”.

Jak sami piszą: Czas pędzi niezwykle szybko i wciąż jest go mało, więc coraz trudniej nam o szczęście. Korzystając z naszych Świątecznych Kartek Wielkanocnych, wyślesz w świat cząstkę dobra i optymizmu. Ten cenny dar z pewnością zauważą i docenią Twoi bliscy i znajomi.

Oferujemy Państwu wyjątkową kolekcję kartek świątecznych. W tym roku, dochód z ich sprzedaży inwestujemy w pomoc chorym i niepełnosprawnym, objętych opieką programu Chcepomagac.org.

W naszej szkole na korytarzach zawisły plakaty, na których znajdują się informacje o przeprowadzeniu kampanii na terenie naszej szkoły. Dodatkowo, uczennice klasy VIII poinformowały kolegów i koleżanki klas I-VIII o możliwości wsparcia potrzebujących i zaprezentowały kartki świąteczne.

Sprzedana kartka wielkanocna to nie tylko pomoc finansowa dla potrzebujących, ale również prezent dla tych, do których te kartki zostaną wysłane. W ten sposób także czynimy dobro.

[ngg src=”galleries” ids=”344″ display=”basic_slideshow”]
Print Friendly, PDF & Email