Dzień Mamy

Posted by

MAMA, krótkie ale jak bardzo ważne słowo! To jedno słowo, które zawiera w sobie ogromne znaczenie i pełni niezastąpioną rolę w życiu każdego dziecka. 19. maja w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Mamy, święto dedykowane tym wyjątkowym Kobietom, które są fundamentem naszych rodzin i naszej społeczności szkolnej.

Tego dnia na scenie zgromadziły się dzieci z oddziału przedszkolnego, zerówki oraz klas I-III, pełne chęci i radości, gotowe uczcić i uhonorować swoje Mamy. To był moment, w którym mogły podziękować im za codzienną troskę, miłość i wsparcie. Przybyłe mamy miały okazję zobaczyć swoje pociechy w pełnym blasku i świadomości, jak bardzo są dla nich ważne.

Całe wydarzenie rozpoczęła serdeczna przemowa Pani Dyrektor, która w imieniu całej społeczności szkolnej podziękowała mamom za Ich obecność i wyraziła uznanie dla Ich nieocenionego wkładu. Uczniowie mieli szansę zaprezentować swoje talenty w różnorodnych wystąpieniach. Na scenie pojawiły się wiersze pełne miłości oraz podziękowania. Dzieci zaprezentowały również piękne taneczne układy, pełne wdzięku i energii, które doskonale oddawały ich radość i entuzjazm. Wykazały się również wyjątkowym talentem wokalnym, nucąc piękne melodie, które wypełniły salę śpiewem i wzruszeniem. Kolorowe stroje uczniów dodawały uroku całej prezentacji.

Jednym z głównych punktów programu był wspaniały spektakl teatralny przygotowany przez uczniów klas I-III, zatytułowany „Królewna na ziarnku grochu”. Przedstawienie wciągnęło wszystkich w magiczną historię i przypomniało, jak ważna jest determinacja w dążeniu do celu oraz miłość, która jest motorem do działania. Kulminacyjnym momentem było wykonanie przez uczniów tradycyjnego poloneza, który dodatkowo podkreślił uroczysty charakter tego wydarzenia. Wierzymy, że występy uczniów dało radość i dumę swojej Mamie.

Po zakończonym części artystycznej, Pani Dyrektor wraz z Panią Anną Szurą, zaprosiły wszystkie Mamy na słodki poczęstunek. Był to czas, kiedy mogły odpocząć, porozmawiać ze sobą i cieszyć się miłą atmosferą. Rodzice oraz GOK Filia w Polnej zadbały o to, aby wszystko było smaczne.

Ten wyjątkowy Dzień Mamy w naszej szkole był nie tylko okazją do podziękowania naszym Kochanym Mamom, ale także do zacieśnienia więzi społeczności szkolnej i wzmacniania więzi rodzinnych.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego uroczystego dnia. Zachęcamy do odwiedzin naszego szkolnego bloga, gdzie jeszcze raz można zobaczyć wyjątkowe występy naszych małych artystów dla swoich Mam.

Print Friendly, PDF & Email