Drukarka 3D- kolejna odsłona

Posted by

Drukarka 3D zakupiona w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” odnosi olbrzymi sukces w naszej szkole! Uczniowie są zachwyceni możliwościami projektowania w programie „Tinkercad”. Drukarce 3D sprawia, że ich twórcze pomysły stają się rzeczywistością. Właśnie ta unikalna zdolność do przeniesienia komputerowych projektów w świat rzeczywisty budzi w nich jeszcze większą inspirację!

Mimo że oczekiwanie na gotowy wydruk wymaga cierpliwości, proces drukowania przynosi uczniom ogromną satysfakcję. Na ostatnich lekcjach informatyki w klasie IV mogliśmy tego doświadczyć. Drukowane elementy stały się dla uczniów wyjątkowymi ozdobami, takimi jak zawieszki na naszyjniki czy breloczki. To nie tylko puste przedmioty, ale rezultaty ich własnej pracy, które mogą zawsze nosić przy sobie. Ta możliwość sprawia, że uczniowie czują się niesamowicie zainspirowani i zmotywowani do kontynuowania swojej twórczej drogi.

Dzięki drukarce 3D uczniowie mają okazję rozwijać swoje umiejętności projektowania, eksperymentować z różnymi kształtami i tworzyć unikalne przedmioty. Każdy wydruk to dowód na ich kreatywność i zdolności, które stale się rozwijają. Odkrywanie potencjału technologii druku 3D staje się dla naszych uczniów niezwykłą przygodą, która poszerza ich horyzonty i otwiera nowe możliwości.

Dzięki programowi „Laboratoria Przyszłości” i drukarce 3D nasza szkoła staje się miejscem, gdzie innowacyjne idee przeradzają się w rzeczywistość. Widząc swoje projekty materializujące się przed swoimi oczami, uczniowie nabierają pewności siebie i zdobywają cenne umiejętności technologiczne. Drukowanie 3D staje się dla nich nie tylko pasją, ale również ścieżką do odkrywania i zdobywania nowych umiejętności w dziedzinie projektowania i technologii.

Nasza drukarka 3D i program „Tinkercad” stwarzają dla uczniów wyjątkową platformę, na której mogą rozwinąć swoją kreatywność i zainspirować się technologią przyszłości. Dzięki temu programowi, lekcje informatyki nabierają nowego wymiaru, a uczniowie z dumą prezentują swoje osiągnięcia. Jesteśmy przekonani, że drukarka 3D nadal będzie przyciągać uwagę i cieszyć się sławą w naszej szkole.

[ngg src=”galleries” ids=”346″ display=”basic_slideshow”]
Print Friendly, PDF & Email