Zakończenie roku przedszkolnego 2022/2023

Posted by

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci.  Wszyscy z niecierpliwością czekają na upragnione wakacje! 22 czerwca w naszej Szkole odbyła się uroczystość zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie sześciolatków. Niestety, czas wspólnych zabaw, ciekawych zajęć i niezapomnianych wycieczek szybko minął.  Nadszedł czas wakacji i pożegnań.

W uroczystości, podczas której obecni byli również Rodzice, dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, a po występach wszystkie otrzymały z rąk Pani Dyrektor Szkoły oraz Wychowawczyni pamiątkowe dyplomy i książeczki. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla Rodziców, którzy byli zaangażowani w działania przedszkola.  

Warto było uczcić zakończenie dobrego, ale i pełnego pracy roku szkolnego. Kolejni absolwenci opuszczają mury naszego przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Mamy nadzieję, że będą pamiętać o swoim przedszkolu! 🙂

Zapraszamy do obejrzenia poniższej relacji z tego wyjątkowego dnia oraz do obejrzenia relacji z występu, który znajduje się na naszym szkolnym blogu KLIK.

 

Print Friendly, PDF & Email