„Biathlon dla Każdego”& Międzyszkolne Igrzyska

Posted by

W sobotę, 16 września, na malowniczych trasach nartorolkowych przy ośrodku CSZ PTASZKOWA, odbyły się niezwykłe zawody o nazwie „Biathlon dla Każdego”. To cykl wydarzeń sportowych, które skierowane są nie tylko do dzieci i młodzieży, ale także do osób dorosłych, chcących poczuć ducha rywalizacji i sportowej pasji. W ramach tych emocjonujących zawodów, uczestnicy stanęli do biegu na dystansie 1000 metrów, a następnie, w pozycji leżącej, oddali po dwa strzały z broni laserowej. To było wyjątkowe wyzwanie, które przyciągnęło uwagę wielu entuzjastów sportu.

Niezwykle dumni jesteśmy, że nasi uczniowie z klas V-VII również wzięli udział w tych rywalizacjach. To dowód na ich determinację i pasję do sportu. Wspólna przygoda jakim było wyzwanie biathlonowe na pewno pozostawiło wiele niezapomnianych wspomnień.

Natomiast 19 września, nasi uczniowie stanęli do kolejnego sportowego wyzwania – Międzyszkolnych Igrzysk. Te emocjonujące zawody odbyły się w dwóch kategoriach: Międzyszkolne Igrzyska Dzieci (klasy 4-6) oraz Młodzieży (klasy 7-8). To był dzień pełen rywalizacji, przyjaźni i wspólnych wysiłków. Nasza szkoła mogła być dumna ze swoich reprezentantów.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom tych sportowych wydarzeń. Wasze zaangażowanie, determinacja i dążenie do zdrowej rywalizacji są godne podziwu. Sport to nie tylko zdrowie, ale także nauka pracy w zespole, rozwijanie umiejętności i budowanie charakteru. Dlatego cieszymy się, że młode pokolenie tak aktywnie uczestniczy w tego rodzaju wydarzeniach, dbając jednocześnie o swoje zdrowie i rozwój. Wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów sportowych oraz wielu udanych chwil spędzonych na aktywności fizycznej.

Print Friendly, PDF & Email