Dzień Zdrowego Żywienia z GoE Wellness

Posted by

8 listopada z okazji Europejskiego Dnia Zdrowego Żywienia, mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć w naszej szkole ekspertów GoE Wellness! Zorganizowaliśmy dla uczniów klas 1-3 inspirujące warsztaty z dietetykiem, które okazały się prawdziwym hitem.

GoE Wellness poprzez edukację, zabawę i konkursy dba o rozwijanie świadomości na temat zdrowego odżywiania wśród najmłodszych. Dzięki współpracy z nimi, budujemy wspólnie przyszłość pełną zdrowia i świadomości żywieniowej. Nasi uczniowie wykazali niezwykłe zaangażowanie, biorąc licznie udział w konkursach, zabawach i warsztatach. A kto pomagał w rozstrzyganiu tych wydarzeń? Oczywiście maskotka GoE Wellness!

Atmosfera podczas warsztatów była fantastyczna – pełna wiedzy i uśmiechu. GoE Wellness to pasjonaci holistycznego wellness, która wie, jak wiele czynników wpływa na jakość życia, a zdrowe odżywianie odgrywa kluczową rolę. Dlatego z radością przeprowadzili dla naszych uczniów warsztaty i nagradzali ich swoimi produktami.

GoE Wellness nie zapomnieli również o naszych starszych uczniach! Tego dnia uczniowie klas 4-7 przynieśli zdrowe, pełnowartościowe śniadanie. Uczniów odwiedziła przesympatyczna maskotka, która wręczała zdrowe przekąski. Uczniowie przygotowali również prace plastyczne o zdrowym odżywianiu, które zawisły na górnym korytarzu, motywując swoich kolegów do sięgania po zdrowe produkty. Na koniec odbył się quiz na temat zdrowego odżywiania. Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą.

Dziękujemy GoE Wellness za niezwykłe doświadczenie i wiedzę, którą dzielicie się z nami!

 

Print Friendly, PDF & Email