Konkurs wiedzy o Patronie naszej szkoły- rozstrzygnięty!

Posted by

Za nami drugi etap konkursu wiedzy o Patronie naszej szkoły- bł. Ks. Janie Balickim, który został zorganizowany przez Panią mgr Barbarę Gryboś. Z pośród ośmiorga uczniów, reprezentantów poszczególnych klas, wytypowaliśmy osoby, które najlepiej poradziły sobie z pytaniami dotyczącymi postaci Patrona szkoły.

Są to:

I miejsce: Julia Podobińska
II miejsce: Marcel Góra
III miejsce Karolina Wojtarowicz

Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczestnikom oraz Zwycięzcom tego przedsięwzięcia. Dziękujemy  Radzie Rodziców za ufundowanie nagród dla naszych Laureatów oraz Bibliotece Szkolnej, która została zaangażowana w ramach realizacji programu „Książki naszych marzeń”.

[ngg src=”galleries” ids=”348″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]
Print Friendly, PDF & Email