Mikołajkowe lodowisko

Posted by

Chętni uczniowie z klasy VI oraz VII wzięli udział w spotkaniu mikołajkowym, które miało miejsce na Lodowisku w Białej Niżnej (CSZ). To wyjątkowe wydarzenie było możliwe dzięki hojności Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grybowie, który ufundował wyjazd.

Głównym celem tej aktywności było promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywnej fizyczności, a także podniesienie ogólnej sprawności fizycznej uczniów. Wyjazd stanowił znakomitą okazję do propagowania jazdy na łyżwach, cieszącej się dostępnością w naszym regionie. Sport nie tylko sprzyja utrzymaniu kondycji fizycznej, ale również stanowi doskonałą formę spędzania wolnego czasu, umożliwiając jednocześnie integrację z kolegami i koleżankami z klasy i szkoły.

Podczas ekscytującej jazdy na łyżwach, uczniowie mieli niepowtarzalną okazję spotkania się z misiem Mikołajem, który rozdawał słodkości uczestnikom. Uczniowie mogli wziąć także udział w konkursie związanym ze znajomością piosenek. Konkursowe piosenki a także świąteczna muzyka towarzyszyła naszym uczniom podczas jazdy na łyżwach tworząc niezapomniane chwile radości i zabawy. Takie inicjatywy nie tylko promują zdrowy tryb życia, ale także budują więzi społeczne oraz pozytywne relacje między uczniami, tworząc atmosferę pełną uśmiechów i radości.

Print Friendly, PDF & Email