Magurski Park Narodowy- odebranie nagród

Posted by

15 grudnia nasi utalentowani uczniowie z dumą odebrali nagrody za swoje wyjątkowe osiągnięcia w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Magurski Park Narodowy pt.:„Osobliwości magurskich pór roku”. Prace były oceniane w trzech kategoriach wiekowych: I kategoria: klasy I-III, II kategoria: klasy IV-VI oraz III kategoria: klasy VII-VIII.

Miejsca, które zostały zdobyte przez uczniów naszej szkoły:

  • Kategoria I: wyróżnienie dla Leny B. z kl. III
  • Kategoria II: I miejsce dla Teresy z kl. V, wyróżnienie dla Julii z kl. V
  • Kategoria III: II miejsce dla Emilii z kl. VII

Ich zaangażowanie i pasja zostały docenione, co zostało uroczyście podkreślone podczas otwarcia wystawy pokonkursowej oraz fascynujących prelekcji, które odbyły się na terenie Ośrodka Edukacyjnego w Krempnej w tym niezwykłym dniu. To wyjątkowe wydarzenie nie tylko podkreśla ich sukces, ale także stanowi inspirację dla wszystkich zainteresowanych ochroną środowiska i zachęca do dalszego zaangażowania w edukację ekologiczną.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy naszym utalentowanym uczniom, życząc im dalszych sukcesów na ich edukacyjnej drodze.

Print Friendly, PDF & Email