Bal karnawałowy klas 0-III

Posted by

Bal karnawałowy dla przedszkolaków z oddziału „0” i uczniów klas I-III to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

6 lutego po śniadaniu, wszyscy spotkali się w kolorowej przystrojonej na tę okazję sali gimnastycznej, gdzie odbywała się zabawa. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu profesjonalnych animatorów – grupę „Zwariowani”, którzy zachęcali wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach prowadzonych przez Panie Animatorki.

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo od dzieci przebranych za postacie z bajek, filmów oraz komiksów. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po kilku chwilach wypoczynku, muzyka znowu porywała wszystkich do tańca w rytm znanych dzieciom przebojów. Animatorki przygotowały wiele zabaw edukacyjnych, które miały na celu kształtowanie reagowania na rytm, muzykę, animację oraz naukę kulturalnego sposobu zabawy. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy Paniom z Rad Klasowych Rodziców za przygotowanie urozmaiconego poczęstunku w formie kolorowych kanapek, ciast i deserów. Dziękujemy również Animatorkom z grupy „Zwariowani” za świetną zabawę oraz mile spędzony czas. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

 

 

Print Friendly, PDF & Email