I miejsce w Konkursie Piosenki Europejskiej!

Posted by

Dnia 7 lutego odbył się Konkurs Piosenki Europejskiej zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siołkowej. Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że nasza utalentowana uczennica, Nikola z klasy V zdobyła I miejsca w konkursie wokalnym w kategorii klas IV-VI. Nikola zachwyciła publiczność swoim wykonaniem utworu „Part of Your World”, który zapewne wielu z Was kojarzy się z kultowym filmem „Mała Syrenka”. Jej występ był nie tylko wyrazem niezwykłych wokalnych zdolności, ale również doskonałej biegłości językowej.

Gratulujemy Nikola! Życzymy Ci dalszych sukcesów i niegasnącego entuzjazmu w dążeniu do artystycznych celów.

Gratulacje kierujemy również w stronę rodziców Nikoli, którzy wspierali ją w realizacji marzeń i rozwoju talentu.

 Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłości!

[ngg src=”galleries” ids=”350″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″] 

Print Friendly, PDF & Email