Poczta Walentynkowa

Posted by

Dzień świętego Walentego w tym roku przypada w trakcie ferii, ale to nie oznacza, że nie możemy celebrować miłości wcześniej. Samorząd Uczniowski już przed feriami postanowił zorganizować Pocztę Walentynkową dla naszej społeczności szkolnej.

Samorząd zachęcał swoich kolegów i koleżanki do samodzielnego wykonania kartek i wysłania ich osobom ze szkoły. Przecież kartka walentynkowa to nie tylko okazanie miłości, to również wyraz wdzięczności i docenienia drugiej osoby za to, że jest obok nas. To piękny gest, który może sprawić wiele radości zarówno obdarowanemu, jak i obdarowującemu.

Mamy nadzieję, że kartki walentynkowe przyniosły uśmiech niejednej osobie w naszej szkole. To właśnie te małe gesty sprawiają, że nasza społeczność staje się jeszcze silniejsza i bardziej przyjazna.

Print Friendly, PDF & Email