Spektakl „Zemsta”

Posted by

Uczniowie z klas VI i VII udali się 27 lutego br. do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu, aby obejrzeć spektakl pt. „Zemsta” autorstwa Aleksandra Fredry. Sztuka ta została zaprezentowane przez utalentowany zespół Teatru Robotniczego im. B. Barbackiego.

To wyjątkowe wydarzenie teatralne dostarczyło naszym uczniom nie tylko rozrywki, ale również wartościowej lekcji kultury i sztuki. Sztuka Fredry, w wykonaniu doświadczonych aktorów, skradła serca widzów, przenosząc ich w świat pełen humoru, intryg i społecznych obserwacji.

W trakcie spektaklu nasi uczniowie mieli okazję doświadczyć magii teatru na żywo, obserwując kostiumy, scenografię i emocjonalne przedstawienie aktorów. Warto podkreślić, że udział w tego typu kulturalnych wydarzeniach sprzyja rozwijaniu wrażliwości artystycznej oraz wspiera edukację kulturalną młodego pokolenia.

Chcemy wyrazić wdzięczność Teatrowi Robotniczemu im. B. Barbackiego za niezapomniane przeżycie i zaangażowanie w przekazywanie sztuki publiczności szkolnej. Dzięki takim inicjatywom nasze szkolne doświadczenia stają się bardziej różnorodne i inspirujące. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia kulturalnego.

Print Friendly, PDF & Email