Wokalny talent!

Posted by

13 marca w szkole podstawowej im. Marii Konopnickiej we Wyskitnej odbył się XVI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej. Celem konkursu było: popularyzowanie wiedzy o życiu i twórczości poetki, rozwijanie własnej inicjatywy poznawczej, twórczej aktywności oraz poziomu kompetencji muzycznych, językowych i czytelniczych.

Miło nam poinformować, że w kategorii wiekowej IV- VI nasza uczennica Nikola z klasy V uzyskała II miejsce! Serdecznie gratulujemy!

Ponadto, chcielibyśmy poinformować, że 11 marca Nikola reprezentowała naszą szkołę w pierwszych przesłuchaniach do Starosądeckiego Konkursu Młodych Wokalistów. Eliminacje odbyły się w Podegrodziu. Jak zawsze pięknie zaśpiewała . Na wyniki czekamy do końca marca. I trzymamy kciuki.

Print Friendly, PDF & Email