Słodko jest pomagać!

Posted by

Słodko jest pomagać, a nasze ostatnie doświadczenia tylko to potwierdziły! Pomaganie jest niezwykle ważne i cenne dla naszej społeczności szkolnej oraz dla osób potrzebujących. W ostatnich tygodniach zorganizowaliśmy w naszej szkole serię kawiarenek charytatywnych, którymi kierowali uczniowie z klasy VII i V, wspierani przez wychowawców oraz pedagoga szkolnego.

Celem tych kawiarenek było nie tylko zebranie funduszy na cele charytatywne, ale także promowanie współpracy i empatii wśród uczniów oraz uczucie satysfakcji z dzielenia się z innymi. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczniom i rodzicom, którzy włożyli dużo serca w przygotowanie pysznych ciast, ciasteczek, babeczek, deserów i innych smakołyków, które były sprzedawane podczas kawiarenek. Wasza hojność i zaangażowanie są niezwykle inspirujące!

Dziękujemy również każdemu, kto wspomógł naszą zbiórkę, kupując nasze słodkości. Wasze wsparcie przyczyniło się do osiągnięcia sukcesu naszej akcji i pokazuje, że solidarność i dobroć są silne w naszej społeczności.

Jesteśmy niesamowicie dumni z naszych uczniów, którzy aktywnie zaangażowali się w akcje charytatywne. Wasza gotowość do pomocy innym jest niezwykle wzruszająca i pokazuje, że młode pokolenie ma wielkie serca i potencjał do zmiany świata na lepsze. Pamiętajmy, że dobro wraca, i niech nasze działania zawsze niosą ze sobą dobro i nadzieję dla innych.

Print Friendly, PDF & Email