Dzień bez plecaka!

Posted by

Witaj nam, wspaniały dniu 21 marca! Dziś rozpoczyna się astronomiczna wiosna, a atmosfera promieniuje radością i optymizmem. Choć na początku tygodnia śnieg za oknem nie dawał nadziei na nadejście wiosny, to jednak słońce przywitało nas dzisiaj od samego rana, rozpędzając wszelkie smutki i chłody zimy.

Dziś nasz dzień stał się jeszcze bardziej barwny i pełen uśmiechu, gdyż zdecydowaliśmy się uczcić nadejście wiosny w wyjątkowy sposób. Zaskakująco, uczniowie klas I-VII przybyli do szkoły bez swoich zwyczajowych plecaków, zastępując je różnorodnymi pojemnikami i przedmiotami. Ich kreatywność poruszyła i rozweseliła wszystkich, gdyż zamiast plecaków, wnosili ze sobą walizki, torebki, a nawet nietypowe worki, wiadra czy nawet miseczki. Nie brakowało także koszy czy garnków!

Takie innowacyjne podejście uczniów sprawiło, że nasze serca napawa radością. Mamy nadzieję, że dzięki takim akcjom nasi uczniowie jeszcze chętniej będą przychodzić do szkoły i aktywnie uczestniczyć w lekcjach. To właśnie dzięki nim nasza szkoła staje się miejscem pełnym inspiracji i kreatywności, gdzie każdy dzień jest wyjątkową przygodą edukacyjną.

Print Friendly, PDF & Email