Witaj Wiosno!

Posted by

Dziś pierwszy dzień wiosny, a uczniowie klas I-III postanowili uczcić tę porę roku w sposób wyjątkowy. Z radością i entuzjazmem w sercach, wyruszyli w wiosenny przemarsz, wyśpiewując radosne pieśni. Ich kroki były lekkie, a twarze rozpromienione, gdyż wreszcie mogli pożegnać zimę i powitać wiosnę z otwartymi ramionami.

W trakcie marszu, każdy z uczniów dumnie prezentował swoje piękne, kolorowe prace wiosenne. Wzory kwiatów, ptaków i słońca ozdabiały ich drogę, dodając jeszcze więcej uroku temu wspaniałemu świętowaniu. Nie było miejsca na smutek czy nostalgiczne myśli o minionych miesiącach – teraz było czas na świeże początki i nowe możliwości.

Podczas przemarszu, uczniowie rozglądali się za pierwszymi oznakami wiosny. Z uśmiechami na twarzach, dostrzegli pączki na drzewach, pierwsze kiełkujące kwiaty i śpiew ptaków na niebie. To był prawdziwy znak, że zima odeszła, a wraz z nią szarość i chłód.

Po zakończonym marszu, uczniowie z radością spotkali się na boisku szkolnym, gdzie czekała na nich wiosenna rozgrzewka. Rozciągając swoje ciała i oddychając świeżym powietrzem, poczuli energię płynącą wraz z nową porą roku. Wiosna to czas ożywienia, czas, gdy natura budzi się do życia, a my również powinniśmy podążać za jej przykładem.

Wreszcie, wiosna zachęca nas do aktywności fizycznej – do spacerów, biegania, zabaw na świeżym powietrzu. To doskonała okazja, by cieszyć się każdą chwilą i korzystać z dobrodziejstw, jakie niesie ta magiczna pora roku. Dla uczniów klas I-III był to nie tylko dzień pożegnania zimy, ale także dzień pełen radości, przyjaźni i nowych doświadczeń, które wiosna przynosi ze sobą.

Print Friendly, PDF & Email