Bezpieczny Internet- filmik edukacyjny stworzony przez uczniów

Posted by

Internet to narzędzie, które używamy niemal codziennie, zarówno uczniowie, jak i ich bliscy. Świadomość wad i zalet tego potężnego narzędzia jest coraz bardziej powszechna wśród uczniów. Dlatego też, w duchu nieustannego promowania bezpiecznego korzystania z sieci przez dzieci i młodzież, pragniemy serdecznie zaprosić Was do obejrzenia specjalnego przedstawienia.

To filmik, który został przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod bacznym okiem pedagoga szkolnego. Chcemy przekazać, że Internet to nie tylko niezwykle potężne narzędzie, ale także wymaga mądrego i odpowiedzialnego korzystania. Wierzymy, że zdobyta wiedza pomoże Wam lepiej zrozumieć świat online i czerpać z niego korzyści, unikając przy tym potencjalnych zagrożeń.

Nagranie, które właśnie obejrzycie, zostało zrealizowane dzięki zakupionemu sprzętowi w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”. Jest to świetny przykład na to, jak nowoczesne technologie mogą służyć edukacji i jak mogą być wykorzystywane w tworzeniu wartościowych treści.

Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do wspólnego odkrywania tajemnic Internetu oraz do rozwijania umiejętności korzystania z niego w sposób bezpieczny i odpowiedzialny.

Print Friendly, PDF & Email