Wycieczka do Krakowa kl.IV-VI

Posted by

26 kwietnia uczniowie klas IV-VI wzięli udział w niezapomnianej wycieczce do malowniczego Krakowa. Pełni entuzjazmu i oczekiwań udali się pociągiem do dawnej stolicy Polski. Głównym celem ich podróży było obejrzenie spektaklu teatralnego. Uczniowie mieli możliwość zobaczenia „Przygody Tomka Sawyera” w reżyserii Krzysztofa Materny obecnego dyrektora teatru Bagatela.. Przedstawienie było pełne humoru ale i wzruszeń. Wypełnione piękną muzyką, śpiewem i tańcem oraz niosące ponadczasowe przesłanie o sile prawdziwej przyjaźni.

Po oczarowującym przedstawieniu uczniowie wyruszyli na pełne przygód zwiedzanie miasta. Podczas spaceru po krakowskich ulicach, pełnych historii i tajemnic, uczniowie poszukiwali najstarszej kamienicy, a ich oczom ukazały się majestatyczne sukiennice oraz monumentalny Kościół Mariacki. Nie zabrakło również spotkania z kulturą i sztuką – uczniowie podziwiali pomnik Adama Mickiewicza oraz odwiedzili manufakturę słodkości, gdzie mogli z bliska przyjrzeć się procesowi powstawania pysznych cukierków „Ciu ciut art”.

Wycieczka do Krakowa nie tylko dostarczyła uczniom wielu niezapomnianych wrażeń, ale również poszerzyła ich horyzonty oraz wzbogaciła o nowe doświadczenia i wspomnienia.

Print Friendly, PDF & Email