Sprzątamy dla Sądecczyzny 2024

Posted by

„Sprzątanie dla Sądecczyzny 2024” to wydarzenie, którego celem jest sprzątanie porzuconych odpadów. To również wyraz troski o nasze wspólne środowisko. Nasza szkoła włączyła się w tę inicjatywę, angażując się w sprzątanie terenów miejscowej społeczności.

Uczniowie zostali wyposażeni w niezbędne narzędzia, takie jak worki na śmieci i rękawiczki, aby móc skutecznie przyczynić się do oczyszczenia zanieczyszczonych obszarów. Ale to nie wszystko – w ramach wsparcia i motywacji, każdy uczestnik otrzymał również zdrowe przekąski w postaci owoców, które zostały dostarczone do szkoły specjalnie na potrzeby tej akcji.

„Sprzątamy dla Sądecczyzny 2024 ” to nie tylko sprzątanie, to także budowanie świadomości ekologicznej i wzmacnianie więzi społeczności lokalnej poprzez działanie dla dobra wspólnego.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z akcji sprzątania klas I-VII:

Print Friendly, PDF & Email