Kocham Cię Mamo!

Posted by

Dzień Matki – to szczególne święto, które honoruje wszystkie Mamy. Stanowi wyraz szacunku i miłości, a także podziękowania za trud włożony w opiekę i wychowanie. W piątek 24 maja w Szkole Podstawowej w Polnej odbyły się wielkie uroczystości z okazji Dnia Matki. Na zaproszenie dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas I-III przybyli do szkoły niezwykli goście – Mamusie, które eleganckie i dumne z radością czekały na ten dzień. Dyrektor szkoły Pani Dorota Wiatr powitała zebranych i złożyła im serdeczne życzenia wraz Panią Anną Szurą z Gminnego Ośrodka Kultury w Polnej. Odświętnie ubrane dzieci wyrażały miłość i wdzięczność swoim drogim Mamusiom poprzez występy artystyczne. Przedszkolaki pięknie deklamowały wiersze i śpiewały piosenki z pięknymi rekwizytami , a uczniowie kl. I -III zaprezentowali przedstawienie pt. „Jak tata poznał mamę?”. Dopełnieniem występów były piosenki i wiersze wraz z życzeniami wykonane przez uczniów klas I-III. Publiczność była zachwycona popisami dzieci. Na twarzach zebranych gości malowało się wzruszenie, ale także duma za swoich zdolnych pociech.

Po wspaniałych występach Mamy otrzymały upominki z okazji ich święta w postaci kawałka tortu wypełnionego słodkościami. Nad całością części artystycznej czuwały nauczycielki- wychowawczynie. Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek przy pięknie zastawionym stole przygotowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Grybowie Filia w Polnej. Cała uroczystość została uwieczniona na fotografiach i filmikach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Zapraszamy do obejrzenia relacji, które znajdują się poniżej oraz na naszym szkolnym blogu- KLIK.

Print Friendly, PDF & Email