Wycieczka oddziału przedszkolnego do Bajkolandu

Posted by

28 maja był dla oddziału przedszkolnego dniem pełen przygód. Klasa 0 wybrała się do Bajkolandu w Korzennej.

Nasza podróż do Bajkolandu była pełna radości i zabawy. Z samego rana wsiedliśmy do autokaru, który zawiózł nas na miejsce. Dzieci nie mogły się doczekać przygód, które na nie czekały. Na miejscu mogły liczyć na niezliczone atrakcje. Bawiły się w labiryntach, skakały w piłeczkach i na trampolinie, budowały fantastyczne historie w domkach dla lalek i ścigały się samochodzikami. Mogły też pomalować twarze i wcielić się w postacie z bajek oraz zrobić sobie piękny tatuaż. Zjeżdżalnie dostarczyły im mnóstwo emocji, a duża huśtawka w kształcie palmy była prawdziwym hitem.

Gdy nadszedł czas na przerwę, wszyscy zgromadziliśmy się przy poczęstunku przygotowanym przez rodziców. Pizza i frytki szybko zniknęły, co tylko potwierdziło, jak bardzo wszystkim smakowało. Śmiech i radość dzieci były wszechobecne.

Po wspaniałych zabawach w Bajkolandzie wróciliśmy do szkoły, gdzie czekał na nas obiad. Pełni wrażeń i zadowoleni z wycieczki, dzieci zasiadły do posiłku, dzieląc się wrażeniami i wspomnieniami z dnia pełnego przygód.

Print Friendly, PDF & Email