Dzień Dziecka w oddziałach przedszkolnych oraz klasach I-III

Posted by

Dzień Dziecka to w naszej szkole wielkie święto, w którym przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III mogli liczyć na moc atrakcji. Radość dziecka ma wartość nieocenioną. Wspiera jego rozwój i sprawia, iż wszelkie troski tracą na mocy. Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekały przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III.

W tym roku, przed szkołą na szkolnym boisku pojawiła się ogromna zjeżdżalnia w kształcie samolotu z firmy Dommat. Zabawa na dmuchańcach to uczta dla zmysłów. Kolorowe konstrukcje pobudzają wyobraźnię i pozwalają dzieciom przeżywać wyjątkowe przygody podczas emocjonującej, ale i w pełni bezpiecznej rozrywki. Na tych atrakcjach można bawić się na setki sposobów i nigdy się nie nudzić! Gdy część dzieci „szalała” na dmuchańcach, to pozostałe świetnie bawiły się z Panią Animatorką biorąc udział w zabawach na świeżym powietrzu. Było także słodkie „co nieco”, czyli pyszne batoniki ufundowane przez Radę Rodziców i smaczne poczęstunki przygotowane przez Rodziców. Nie zabrakło również dla ochłody zimnych lodów.

Zabawa była, jak zawsze udana i wesoła!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia!

Print Friendly, PDF & Email